
Jewelry Hiphop Style Geometric Copper Beaded Yshaped Disc Tassel Clavicle Chain Electroplated
Jewelry Hiphop Style Geometric Copper Beaded Yshaped Disc Tassel Clavicle Chain Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 13g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images









Jewelry Hiphop Style Geometric Copper Beaded Yshaped Disc Tassel Clavicle Chain Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 13g |























