
Jewelry Imitation Pearl Alloy Star Beaded Necklace With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Ccb + Acrylic + Copper Chain |
| Modeling | Star |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images





Jewelry Imitation Pearl Alloy Star Beaded Necklace With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Ccb + Acrylic + Copper Chain |
| Modeling | Star |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Ccb + Acrylic + Copper Chain |
| Modeling | Star |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |























