🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Jewelry Imitation Pearl Daisy Letter Handmade Collarbone Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Sweet,Plant Flowers |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |
$0.68
Original: $1.95
-65%Jewelry Imitation Pearl Daisy Letter Handmade Collarbone Necklace—
$1.95
$0.68More Images





Jewelry Imitation Pearl Daisy Letter Handmade Collarbone Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Sweet,Plant Flowers |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Sweet,Plant Flowers |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |























