
Jewelry Imitation Pearl Geometric Ball Chain Long Chain Necklace Electroplated For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb+Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Popular Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images








Jewelry Imitation Pearl Geometric Ball Chain Long Chain Necklace Electroplated For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb+Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Popular Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb+Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Popular Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |























