
Jewelry Imitation Pearl Rhinestone Dropshaped Beaded Choker Necklace Electroplating Women's Retro Light Luxury Style
Jewelry Imitation Pearl Rhinestone Dropshaped Beaded Choker Necklace Electroplating Women's Retro Light Luxury Style
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 37g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images







Jewelry Imitation Pearl Rhinestone Dropshaped Beaded Choker Necklace Electroplating Women's Retro Light Luxury Style
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 37g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 37g |























