
Jewelry Metal Alloy Pendant Necklace With Geometric Pattern Copperclad Iron And Pearl Chain Electroplated For Women
Jewelry Metal Alloy Pendant Necklace With Geometric Pattern Copperclad Iron And Pearl Chain Electroplated For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain + Pearl Chain + Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegance,Shape,Pattern |
| Weight | 43g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images










Jewelry Metal Alloy Pendant Necklace With Geometric Pattern Copperclad Iron And Pearl Chain Electroplated For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain + Pearl Chain + Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegance,Shape,Pattern |
| Weight | 43g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain + Pearl Chain + Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegance,Shape,Pattern |
| Weight | 43g |























