
Jewelry Metal Minimalist Starfish Waist Chain
| Buckle Elements | Starfish |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belts | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Minimalist |
| Suitable For The Season | Spring |
| The Fastest Shipping Time | 1-3 Days |
| Weight | 22g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images





Jewelry Metal Minimalist Starfish Waist Chain
| Buckle Elements | Starfish |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belts | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Minimalist |
| Suitable For The Season | Spring |
| The Fastest Shipping Time | 1-3 Days |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Starfish |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belts | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Minimalist |
| Suitable For The Season | Spring |
| The Fastest Shipping Time | 1-3 Days |
| Weight | 22g |























