
Jewelry Metal Necklace With Multilayer Bow And Love Pendant Imitation Pearls Alloy Electroplating For Women
Jewelry Metal Necklace With Multilayer Bow And Love Pendant Imitation Pearls Alloy Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 28g |
More Images





Jewelry Metal Necklace With Multilayer Bow And Love Pendant Imitation Pearls Alloy Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 28g |























