
Jewelry Necklace Artificial Crystal Heart Flowers Geometric Animals Zodiac Handmade Electroplated Pearl Chain For Women
Jewelry Necklace Artificial Crystal Heart Flowers Geometric Animals Zodiac Handmade Electroplated Pearl Chain For Women
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Flowers,Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images
























Jewelry Necklace Artificial Crystal Heart Flowers Geometric Animals Zodiac Handmade Electroplated Pearl Chain For Women
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Flowers,Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Flowers,Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























