
Jewelry Organic Glass Geometric Smiley Face Hand Knitted Necklace Pendant For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Organic Glass |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Processing Technology | Hand Knitting |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Original: $5.95
-65%$5.95
$2.08More Images








Jewelry Organic Glass Geometric Smiley Face Hand Knitted Necklace Pendant For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Organic Glass |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Processing Technology | Hand Knitting |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Organic Glass |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Processing Technology | Hand Knitting |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |























