
Jewelry Pearl Beaded Copper Alloy U Shaped Pendant Clavicle Chain Electroplated For Women Vacation Style
Jewelry Pearl Beaded Copper Alloy U Shaped Pendant Clavicle Chain Electroplated For Women Vacation Style
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Copper Chain+Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Vacation Style,Minimalist |
| Weight | 26g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images





Jewelry Pearl Beaded Copper Alloy U Shaped Pendant Clavicle Chain Electroplated For Women Vacation Style
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Copper Chain+Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Vacation Style,Minimalist |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Copper Chain+Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Vacation Style,Minimalist |
| Weight | 26g |























