
Jewelry Plastic Geometric Beaded Clavicle Chain For Women Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Plastic |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 80g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images







Jewelry Plastic Geometric Beaded Clavicle Chain For Women Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Plastic |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Plastic |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 80g |























