
Jewelry Plastic Resin Geometric Buckle Electroplating Ochain Punk Necklace For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 56g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images





Jewelry Plastic Resin Geometric Buckle Electroplating Ochain Punk Necklace For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 56g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 56g |























