
Jewelry Plastic Resin Geometric Multi Layer Imitation Pearl Ball Chain Necklace For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Weight | 25g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images
















Jewelry Plastic Resin Geometric Multi Layer Imitation Pearl Ball Chain Necklace For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Weight | 25g |























