
Jewelry Plastic Resin Turquoise Geometric Handmade Women's Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Turquoise |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 6g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images







Jewelry Plastic Resin Turquoise Geometric Handmade Women's Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Turquoise |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Turquoise |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 6g |























