
Jewelry Punk Hiphop Exaggerated Body Chain Waist Chain Simple Single Layer Thick Chain Dress Accessories
Jewelry Punk Hiphop Exaggerated Body Chain Waist Chain Simple Single Layer Thick Chain Dress Accessories
| Buckle Element | Lobster Clasp |
|---|---|
| Circle Of Belt | Single Lap |
| Gender | Female |
| Material | Null |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For Season | Autumn |
| Weight | 42g |
Original: $4.08
-65%$4.08
$1.43More Images





Jewelry Punk Hiphop Exaggerated Body Chain Waist Chain Simple Single Layer Thick Chain Dress Accessories
| Buckle Element | Lobster Clasp |
|---|---|
| Circle Of Belt | Single Lap |
| Gender | Female |
| Material | Null |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For Season | Autumn |
| Weight | 42g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Element | Lobster Clasp |
|---|---|
| Circle Of Belt | Single Lap |
| Gender | Female |
| Material | Null |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For Season | Autumn |
| Weight | 42g |























