
Jewelry Punk Imitation Pearl Alloy Geometric Cross Clavicle Chain Necklace For Women Electroplated
Jewelry Punk Imitation Pearl Alloy Geometric Cross Clavicle Chain Necklace For Women Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 108g |
Original: $3.14
-65%$3.14
$1.10More Images





Jewelry Punk Imitation Pearl Alloy Geometric Cross Clavicle Chain Necklace For Women Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 108g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 108g |























