
Jewelry Punk Style Geometric Flat Round Bead Clavicle Chain Ccb Material Electroplated Women's Necklace
Jewelry Punk Style Geometric Flat Round Bead Clavicle Chain Ccb Material Electroplated Women's Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Punk,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images








Jewelry Punk Style Geometric Flat Round Bead Clavicle Chain Ccb Material Electroplated Women's Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Punk,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Punk,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |























