
Jewelry Round Bead Necklace Women's Geometric Copper Electroplating
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 46g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images





Jewelry Round Bead Necklace Women's Geometric Copper Electroplating
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 46g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 46g |























