
Jewelry Shell Plastic Resin Geometric Star Handmade Ball Chain Women's Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometry |
| Pendant Material | Shell |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 13g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images









Jewelry Shell Plastic Resin Geometric Star Handmade Ball Chain Women's Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometry |
| Pendant Material | Shell |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometry |
| Pendant Material | Shell |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 13g |























