
Jewelry Shell Starfish Ceramic Small Fish Pendant Hand Knitted Minimalist Women's Clavicle Chain Necklace
Jewelry Shell Starfish Ceramic Small Fish Pendant Hand Knitted Minimalist Women's Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ceramics |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Shell |
| Processing Technology | Hand Knitting |
| Style | Minimalist |
| Weight | 8g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images
















Jewelry Shell Starfish Ceramic Small Fish Pendant Hand Knitted Minimalist Women's Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ceramics |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Shell |
| Processing Technology | Hand Knitting |
| Style | Minimalist |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ceramics |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Shell |
| Processing Technology | Hand Knitting |
| Style | Minimalist |
| Weight | 8g |























