
Jewelry Sweet Style Colorful Love Star And Moon Pendant Necklace Handmade With Alloy Acrylic Claw Chain And Iron Chain Geometric Pattern Electroplated
Jewelry Sweet Style Colorful Love Star And Moon Pendant Necklace Handmade With Alloy Acrylic Claw Chain And Iron Chain Geometric Pattern Electroplated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Claw Chain + Handmade Iron Chain + Acrylic + Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
More Images





Jewelry Sweet Style Colorful Love Star And Moon Pendant Necklace Handmade With Alloy Acrylic Claw Chain And Iron Chain Geometric Pattern Electroplated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Claw Chain + Handmade Iron Chain + Acrylic + Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Claw Chain + Handmade Iron Chain + Acrylic + Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |























