
Jewelry Sweet Style Flower Leather Wax Thread Handmade Necklace And Earrings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Leather Wax Thread + Fabric Flowers |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Fabric |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 10g |
More Images















Jewelry Sweet Style Flower Leather Wax Thread Handmade Necklace And Earrings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Leather Wax Thread + Fabric Flowers |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Fabric |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Leather Wax Thread + Fabric Flowers |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Fabric |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 10g |























