🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Jewelry Sweet Style Rose Satin Flannel Handmade Necklace
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Satin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Pendant Material | Satin |
| Style | Sweet,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 7g |
Select Color
From $0.54
Original: $1.53
-65%Jewelry Sweet Style Rose Satin Flannel Handmade Necklace—
$1.53
$0.54More Images








Jewelry Sweet Style Rose Satin Flannel Handmade Necklace
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Satin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Pendant Material | Satin |
| Style | Sweet,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Satin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Pendant Material | Satin |
| Style | Sweet,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 7g |























