
Jewelry Vintage Stitching Multi Layer Imitation Pearl Necklace Geometric Style Electroplated For Women
Jewelry Vintage Stitching Multi Layer Imitation Pearl Necklace Geometric Style Electroplated For Women
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Style | French Retro,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 68g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images






Jewelry Vintage Stitching Multi Layer Imitation Pearl Necklace Geometric Style Electroplated For Women
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Style | French Retro,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 68g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Style | French Retro,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 68g |























