
Jewelry Waist Chain Body Chain Starfish Conch Style Rice Beads Alloy Dripping Oil Imitation Pearls For Women
Jewelry Waist Chain Body Chain Starfish Conch Style Rice Beads Alloy Dripping Oil Imitation Pearls For Women
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Rice Beads + Alloy + Dripping Oil + Imitation Pearls |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Ins Style |
| Suitable For The Season | Spring |
| Weight | 24g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images






Jewelry Waist Chain Body Chain Starfish Conch Style Rice Beads Alloy Dripping Oil Imitation Pearls For Women
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Rice Beads + Alloy + Dripping Oil + Imitation Pearls |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Ins Style |
| Suitable For The Season | Spring |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Rice Beads + Alloy + Dripping Oil + Imitation Pearls |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Ins Style |
| Suitable For The Season | Spring |
| Weight | 24g |























