
Jewelry Zinc Alloy Resin Beaded Necklace With Starfish Shell Star Shape Retro Electroplating For Women
Jewelry Zinc Alloy Resin Beaded Necklace With Starfish Shell Star Shape Retro Electroplating For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy,Suit |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images



















Jewelry Zinc Alloy Resin Beaded Necklace With Starfish Shell Star Shape Retro Electroplating For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy,Suit |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy,Suit |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 9g |























