
Kids Digital Watch Versatile Casual Minimalist Style Twelve Constellations Abs Case Tpu Strap Round Dial
Kids Digital Watch Versatile Casual Minimalist Style Twelve Constellations Abs Case Tpu Strap Round Dial
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Versatile,Casual Style,Minimalist,Twelve Constellations |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 28g |
More Images















Kids Digital Watch Versatile Casual Minimalist Style Twelve Constellations Abs Case Tpu Strap Round Dial
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Versatile,Casual Style,Minimalist,Twelve Constellations |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Versatile,Casual Style,Minimalist,Twelve Constellations |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 28g |





















