
Wholesale Carbon Fiber Metal Jewelry Half Ring With Oil Drop Inlaid Zircon Dragon And Constellation Pattern Retro Style Unisex And Men's Ring
Wholesale Carbon Fiber Metal Jewelry Half Ring With Oil Drop Inlaid Zircon Dragon And Constellation Pattern Retro Style Unisex And Men's Ring
| Gender | Unisex,Men's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | 11. |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 12g |
Original: $3.35
-65%$3.35
$1.17More Images



Wholesale Carbon Fiber Metal Jewelry Half Ring With Oil Drop Inlaid Zircon Dragon And Constellation Pattern Retro Style Unisex And Men's Ring
| Gender | Unisex,Men's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | 11. |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex,Men's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | 11. |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 12g |





















