
Wholesale Titanium Steel Constellation Pendant Necklace Light Luxury Geometric Style Box Chain
Wholesale Titanium Steel Constellation Pendant Necklace Light Luxury Geometric Style Box Chain
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Null |
| Shape | Constellation |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images







Wholesale Titanium Steel Constellation Pendant Necklace Light Luxury Geometric Style Box Chain
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Null |
| Shape | Constellation |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Null |
| Shape | Constellation |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |





















