
Ladies Cloisonne Flowery Antique Style Alloy Pendant Set With Oval Dial Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Antique |
| Weight | 43g |
Original: $4.38
-65%$4.38
$1.53More Images










Ladies Cloisonne Flowery Antique Style Alloy Pendant Set With Oval Dial Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Antique |
| Weight | 43g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Antique |
| Weight | 43g |





















