
Women's Cloisonne Alloy Jewelry Set With Elegant Flowers And Oval Dial Retro Style Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Antique |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 80g |
Original: $4.38
-65%$4.38
$1.53More Images






Women's Cloisonne Alloy Jewelry Set With Elegant Flowers And Oval Dial Retro Style Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Antique |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Antique |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 80g |





















