
Titanium Steel Light Luxury Geometric Flower Electroplated Women's Clavicle Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Necklace,Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Original: $1.80
-65%$1.80
$0.63More Images





Titanium Steel Light Luxury Geometric Flower Electroplated Women's Clavicle Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Necklace,Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Necklace,Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |





















