
Ladies Fashion Luxury Fourleaf Clover Bracelet Quartz Watch Alloy Case Sapphire Crystal Glass Mirror Fine Steel Strap
Ladies Fashion Luxury Fourleaf Clover Bracelet Quartz Watch Alloy Case Sapphire Crystal Glass Mirror Fine Steel Strap
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Shape Of The Dial | Flower Shape |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Fashion |
| Weight | 38g |
Original: $3.46
-65%$3.46
$1.21More Images









Ladies Fashion Luxury Fourleaf Clover Bracelet Quartz Watch Alloy Case Sapphire Crystal Glass Mirror Fine Steel Strap
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Shape Of The Dial | Flower Shape |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Fashion |
| Weight | 38g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Shape Of The Dial | Flower Shape |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Fashion |
| Weight | 38g |





















