
Necklace Titanium Steel Geometric Fourleaf Clover Handmade
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 15g |
Original: $1.79
-65%$1.79
$0.63More Images




Necklace Titanium Steel Geometric Fourleaf Clover Handmade
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 15g |





















