
Women's Alloy Fourleaf Clover Shaped Diamondencrusted Casual Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Pull-Out Type |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Four-Leaf Clover Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 35g |
Original: $4.22
-65%$4.22
$1.48More Images













Women's Alloy Fourleaf Clover Shaped Diamondencrusted Casual Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Pull-Out Type |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Four-Leaf Clover Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Pull-Out Type |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Four-Leaf Clover Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 35g |





















