
Ladies Handmade Stainless Steel And Titanium Steel Rope Chain Multi Pendant Light Luxury Geometric Necklace
Ladies Handmade Stainless Steel And Titanium Steel Rope Chain Multi Pendant Light Luxury Geometric Necklace
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 6g |
Original: $5.87
-65%$5.87
$2.05More Images










Ladies Handmade Stainless Steel And Titanium Steel Rope Chain Multi Pendant Light Luxury Geometric Necklace
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 6g |























