
Ladylike Elegant Inlaid Ring S925 Silver Moissanite Geometric Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Ladylike Ring | Silver Ring |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $70.89
-65%$70.89
$24.81More Images




Ladylike Elegant Inlaid Ring S925 Silver Moissanite Geometric Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Ladylike Ring | Silver Ring |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Ladylike Ring | Silver Ring |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |























