
Light Luxury Highend Elegant S925 Silver Ring Inlaid With Sapphire And Moissanite Geometric Style For Women And Men
Light Luxury Highend Elegant S925 Silver Ring Inlaid With Sapphire And Moissanite Geometric Style For Women And Men
| Gender | Men And Women,Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Gold Plated With Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Product Name | Moissanite Ring |
| Product Name 1 | Light Luxury And High-End Temperament S925 Silver Ring |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $51.12
-65%$51.12
$17.89More Images










Light Luxury Highend Elegant S925 Silver Ring Inlaid With Sapphire And Moissanite Geometric Style For Women And Men
| Gender | Men And Women,Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Gold Plated With Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Product Name | Moissanite Ring |
| Product Name 1 | Light Luxury And High-End Temperament S925 Silver Ring |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Men And Women,Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Gold Plated With Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Product Name | Moissanite Ring |
| Product Name 1 | Light Luxury And High-End Temperament S925 Silver Ring |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |























