
Marine Series Shell And Rice Beads Handmade Geometric Necklace
| Chain Style | Beaded Necklace |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Rice Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Shell |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 25g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images

















Marine Series Shell And Rice Beads Handmade Geometric Necklace
| Chain Style | Beaded Necklace |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Rice Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Shell |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Beaded Necklace |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Rice Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Shell |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 25g |























