
Men's Alloy Beaded Handmade Geometric Cross Shaped Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 14g |
Original: $1.77
-65%$1.77
$0.62More Images








Men's Alloy Beaded Handmade Geometric Cross Shaped Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 14g |























