
Men's Alloy Geometric Handmade Hiphop Fashion Diamondencrusted Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 32g |
Original: $3.24
-65%$3.24
$1.13More Images





Men's Alloy Geometric Handmade Hiphop Fashion Diamondencrusted Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 32g |























