
Men's Alloy Mesh Belt Waterproof Fashion Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Original: $2.58
-65%$2.58
$0.90More Images
















Men's Alloy Mesh Belt Waterproof Fashion Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |





















