
Wholesale Scarf Polyester Chiffon Leopard Print Polar Dot Tie Dye Fashion Niche Highend
| Fabric Name | Chiffon |
|---|---|
| Main Fabric Composition | Polyester (Polyester Fiber) |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Tie Dye |
| Shape | Lengthen |
| Style | Instagram Style,Geometry |
| Suitable For The Season | Spring |
| Weight | 34g |
Original: $1.22
-65%$1.22
$0.43More Images





Wholesale Scarf Polyester Chiffon Leopard Print Polar Dot Tie Dye Fashion Niche Highend
| Fabric Name | Chiffon |
|---|---|
| Main Fabric Composition | Polyester (Polyester Fiber) |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Tie Dye |
| Shape | Lengthen |
| Style | Instagram Style,Geometry |
| Suitable For The Season | Spring |
| Weight | 34g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Fabric Name | Chiffon |
|---|---|
| Main Fabric Composition | Polyester (Polyester Fiber) |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Tie Dye |
| Shape | Lengthen |
| Style | Instagram Style,Geometry |
| Suitable For The Season | Spring |
| Weight | 34g |





















