
Men's Business Style Belt Calendar Watch With Imitation Leather Strap Alloy Case And Round Dial
Men's Business Style Belt Calendar Watch With Imitation Leather Strap Alloy Case And Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Business |
| Weight | 52g |
Original: $3.04
-65%$3.04
$1.06More Images








































Men's Business Style Belt Calendar Watch With Imitation Leather Strap Alloy Case And Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Business |
| Weight | 52g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Business |
| Weight | 52g |





















