
Men's Alloy Pendant Beaded Regular Chain Handmade Geometric Hiphop Niche Necklace Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 32g |
More Images









Men's Alloy Pendant Beaded Regular Chain Handmade Geometric Hiphop Niche Necklace Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 32g |























