
Men's Handmade Geometric Shell And Wood Bead Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Wood |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Shell |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Weight | 24g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images





Men's Handmade Geometric Shell And Wood Bead Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Wood |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Shell |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Wood |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Shell |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Weight | 24g |























