
Men's Handmade Glass And Imitation Pearl Ball Chain Necklace With Geometric Pattern And Artificial Crystal Pendant
Men's Handmade Glass And Imitation Pearl Ball Chain Necklace With Geometric Pattern And Artificial Crystal Pendant
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Bohemia,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 16g |
More Images





Men's Handmade Glass And Imitation Pearl Ball Chain Necklace With Geometric Pattern And Artificial Crystal Pendant
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Bohemia,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Bohemia,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 16g |























