
Men's Handmade Natural Stone Beaded Necklace With Geometric Style And Alloy Pendant
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 25g |
More Images







Men's Handmade Natural Stone Beaded Necklace With Geometric Style And Alloy Pendant
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 25g |























