
Men's Handmade Wooden Bead Necklace With Geometric Pattern And Shark Tooth Pendant For Summer Surfer Style
Men's Handmade Wooden Bead Necklace With Geometric Pattern And Shark Tooth Pendant For Summer Surfer Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Wood |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images







Men's Handmade Wooden Bead Necklace With Geometric Pattern And Shark Tooth Pendant For Summer Surfer Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Wood |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Wood |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |























